Korytná – Podolí – 2:0 (0:0) – 23. kolo

Branky:76. Čaňo M., 81. Novysedlák P.
Rozhodčí:Zámečník Josef – Flasar Josef (laik), Abrhám František (laik)
Diváci:90

Korytná:Máčalík Š. – Zetka P., Zámečník M., Zetka M., Vacula J., Popelka L., Novysedlák P., Navláčil O., Máčalík J., Kejkrt D., Čaňo T., Blaha M.
Podolí:Popelka A. – Paška J., Fialík T., Záchvěj M., Kryštof M., Vaďura P., Matoušek Mil., Šnajdar M., Pítr L., Kryštof J., Hruboš P. – střídali: Samek E., Smetana T.
Trenér: Petr Hruboš, Vedoucí mužstva: Josef Paška

Co na to trenér:
Po sobotním těžkém utkání nás čekal hned v neděli poslední zápas na hřišti Korytné. Ten jsme začali kvalitní a aktivní hrou. Na velmi pěkném terénu to bylo úplně jiné utkání než v Žítkové. Na klucích bylo vidět že chtějí poslední zápas zvládnout, a odvézt si 3 body. Po patnácti minutách se nad námi ale začalo pomalu zatahovat. Mira Šnajdar po dvou žlutých musel do sprch, a před oslabeným mančaftem stál velmi těžký úkol. První poločas jsme stéle i v oslabení hráli dost vyrovnanou partii. Byli jsme to my, kdo měl největší šanci utkání, hlavičku od Jirky Kryštofa skvělým zákrokem vytáhl domácí gólman z šibenice. Poločas jsme tak dohráli velmi kvalitně a stále nebylo nic ztraceno.
Kluky jsme v kabině povzbudili, protože předvedená hra byla v oslabení velmi dobrá, soupeři jsme stál hrozili i protiútoky, a to mohl být klíč k úspěchu. Potřebovali jsme uhrát i nějaké standardky a domácím stále zatápět.

Druhý poločas jsme začali stejně jako v prvním, stále jsme byli aktivní, ale začal zlobit i soupeř. Tonda opět musel vytáhnout vynikající zákrok a domácímu útočníkovi vytáhl skvělou střelu z šibenice. Na druhé straně se nám zase málem podařilo skórovat, když domácí gólman neudržel míč v rukách, ten mu propadl až za záda, ale bohužel těsně mimo. Vyrovnaný stav jsme drželi až do 76 minuty, kdy jsme dostali smolný gól hlavou. V tu chvíli se soupeř osmělil a zanedlouho si vítězství pojistil druhou trefou z poza šestnáctky. Poslední utkání sezony jsme tak bohužel smolně prohráli, ale na celkovém umístění na šestém místě to nic nezměnilo. Kluky musím určitě za zápas velmi pochválit, napříč tomu, co nás v zápase provázelo, bojovali až do konce. Hráčem utkání byl pro mě jednoznačně Milan Matoušek, Lukáš PítrTomáš Fialík.
Sezonu tak máme za sebou. V tabulce jsme skončili na šestém místě. Myslím, že střed tabulky je celkem odpovídající, když vezmu průběh celé sezony. Ostudu jsme určitě neudělali a celkově jako tým, vidím velký pokrok. Těším se na další sezónu, a doufám, že kluci taky. Máme na to, aby se u nás hrál kvalitní fotbal, a uděláme pro to všechno, takže moc děkuji za diváckou podporu, připomínky, komentáře, hodnocení, a celkový přístup k fotbalu, který se v Podolí pomalu mění k lepšímu :).

Hodnocení trenéra:

Popelka A.7,5      
Paška J.7,5Fialík T.8Záchvěj M.7,5Kryštof M.7,5
Vaďura P.7,5Matoušek Mil.9Šnajdar M.6Pítr L.8
Kryštof J.8Hruboš P.5    
Samek E.6,5Smetana T.7Haluza L.7,5  

Z tisku:
Až do 17. minuty bylo utkání vyrovnané, v této minutě byl vyloučen hostující Šnajdar po druhé ŽK, které obdržel za protesty a urážku rozhodčího. Domácí přesilovku využili, vytvořili si množství střel, ale ty šly mimo branku nebo je zneškodnil vynikající Popelka.
Ve druhé půli domácí ještě více zvýšili tlak, Popelka chytil domácímu kapitánovi Máčalíkovi tři střely do šibenice. První branky se tak domácí dočkali až v 76. minutě, Michal Čaňo z blízkosti překonal hlavou gólmana. Druhou branku přidali domácí v 81. minutě, z patnácti metrů se střelou k tyči prezentoval Novysedlák.
Nejlepší hráči: Jan Popelka – Antonín Popelka

Výsledky 23. kola: 
Pitín – Suchá Loz1:1 (1:1)
Korytná – Podolí2:0 (0:0)
Orel Uh. Brod – St. Hrozenkov1:2 (0:0)
Přečkovice – Záhorovice1:2 (1:0)
Rudice – Komňa3:1 (0:1)
Bystřice p. L. – Žítková3:3 (0:1)