Orel Uh. Brod – Podolí – 8:1 (3:1) – 4. kolo

Branky:20. Papírek Jan, 39. Konrád Petr, 39. Konrád Petr, 70. Papírek Jan, 74. Bortel Lukáš, 75. Durďák Vojtěch, 80. Durďák Vojtěch, 90. Durďák Vojtěch – 29. Masařík Petr (vl.)
Rozhodčí:Tokoš Martin – Sedláček Jakub (laik), Záchvěj Pavel (laik)
Diváci:60

Orel Uh. Brod:Holomek R. – Bortel L., Durďák V., Jančář R., Konrád P., Masařík P., Papírek J., Gureň M., Jahoda K., Kočica M., Beníček V.
Podolí:Smetana T. – Matoušek Mil., Fialík T., Haluza L., Záchvěj M., Samek E., Šudřich P., Šnajdar M., Koulák R., Kryštof J., Pítr L. – střídali: Vaďura P., Matoušek Mich.
Trenér: Hruboš Petr

Co na to trenér:
Utkání se hrálo na výborném terénu, a byl předpoklad, že to přinese i kvalitu. Nezačali jsme úplně nejhůř, ale zkušený domácí mančaft nás začal brzo přehrávat. V 20. minutě se domácí prosadili a vedli 1:0.
O deset minut později si soupeř vstřelil vlastní gól a bylo srovnáno. Hra se vyrovnala, a místy se hrál velmi kvalitní fotbal.
Bohužel jsme zanedlouho znova inkasovali. Z následné rozehrávky, po ztrátě míče jsme v té samé minutě dostali gól po nepozornosti na 3:1, a tím se v mém pohledu zápas víceméně pro nás dohrál. Bylo vidět, že to s námi zamávalo.
O poločase jsem se snažil říct, že je soupeř určitě hratelný a nesmíme zbytek zápasu vzdát.
Bohužel to kluci měli v hlavách, a přišlo mi, že někteří i rezignovali.
Následek to mělo ten, že se všechno celkově začalo sypat, a soupeř nám nasázel dalších pět zbytečných branek.
Tohle utkání jsme si opravdu zbytečně prohráli sami, broďané o tolik kvalitnější nebyli. Bohužel i takové zápasy musíme zkousnout a jít dál. Lepší výkony podali Lukáš Pítr, nováček v sestavě Roman Koulák a Tomáš Fialík. Za týden nás čeká domácí utkání s Korytnou.

Z tisku:
Už od začátku byli aktivnější domácí, kteří drželi míč častěji na kopačkách, ale své šance neproměňovali. První gól ve 20. minutě vstřelil po kombinaci domácí Papírek. Hosté srovnali ve 29. minutě, když si po autu Šnajdara srazil míč do vlastní branky Masařík. Domácí se ujali vedení ve 39. minutě, kdy po centru zleva trefil odkrytou část brány Konrád. V té samé minutě ještě Konrád unikl obráncům a navýšil na 3.1.
Ze začátku druhého poločasu hosté vyrovnali hru, ale šance neproměňovali. Zlomil je až gól Papírka v 70. minutě. Další gól padl v 74. minutě hráčem Bortelem, když utekl obráncům a s klidem navýšil střelou k tyči. Domácí Ďurďák skóroval ještě třemi naprosto stejnými brankami, kdy utekl obráncům a obstřelil brankáře v 75., 80. a v 90. minutě upravil na konečných 8:1.
Nejlepší hráči: Vojtěch Ďurďák – Eduard Samek