Podolí – Komňa – 3:3 (0:1) – 7. kolo

Branky:49. Kryštof Jiří, 68. Kryštof Jiří, 90. Kryštof Martin – 32. Lisoněk Lukáš, 64. Bulejko Lukáš, 66. Lisoněk Lukáš
Rozhodčí:Hříbek Jakub – Záchvěj Pavel (laik), Mojžíšek Pavel (laik)
Diváci:48

Podolí:Smetana T. – Kopl M., Matoušek Mil., Haluza L., Kryštof M., Vaďura P., Samek E., Záchvěj M., Pítr L., Kryštof J., Potomák T. – střídali: Snopek J.
Trenér: Záchvěj Pavel
Komňa:Urbánek J. – Bulejko L., Dolina M., Lekeš M., Lisoněk L., Vaverka I., Ridoško M., Henke T., Kanyicska A., Prchlík J., Krpálek M.

Z tisku:
V neděli odpoledne mohli diváci vidět zajímavé utkání, které se ovšem odehrávalo ve velmi poklidném tempu. Na hrací ploše bylo v první půli k vidění několik zajímavých brankových příležitostí. Jedné z nich se chopil ve 32. minutě hostující Lisoněk, který se skvěle prosadil z nařízeného přímého kopu. Následovalo ještě několik nepřesných příležitostí, proto skončil první poločas 0:1.
Druhý poločas už byl gólově nabitější. Hned ve 49. minutě se k zakončení dostal domácí Jiří Kryštof a vyrovnal. Hosté ovšem neotáleli a následovalo několik vyložených příležitostí. V 64. minutě se po skvělém uvolnění dostal k zakončení Bulejko. Po krátkých dvou minutách skórovali opět hosté, střelou se blýskl Lisoněk. Radost hostů nevydržela dlouho, v 68. minutě potvrdil svou formu domácí kanonýr Jiří Kryštof. Ve vypjatém závěru utkání se radovali domácí, když v nastavení hlavou po rohu srovnal na konečných 3:3 Martin Kryštof.
Nejlepší hráči: Jiří Kryštof – Lukáš Bulejko