Podolí – Suchá Loz – 2:4 (2:2) – 9. kolo

Branky:6. Kryštof Jiří, 30. Kryštof Jiří – 20. Kliment Tomáš, 44. Kliment Tomáš, 49. Medůsek Milan, 54. Vlk Pavel
Rozhodčí:Hodulík Richard – Záchvěj Pavel (laik), Luks Petr (laik)
Diváci:56

Podolí:Smetana T. – Oblůk M., Haluza L., Záchvěj M., Kryštof M., Vaďura P., Šudřich P., Matoušek Mil., Koulák R. Kryštof J., Pítr L. střídal: Kopl M.
Trenér: Záchvěj Martin
Suchá Loz:Lysoněk P. – Medůsek M., Vlk P., Pražan P., Straňák L., Bujáček V., Kliment T., Zajíček P., Kašpárek T., Fornůsek O., Krajčovič Z.

Co na to trenér:
Nedělní utkání začalo poklidně a hrálo se na obě strany. Už v šesté minutě se uvolnil Jiří Kryštof, obhodil si obránce a z 25 metrů přehodil hostujícího gólmana. Docela brzo jsme tak šli do vedení. Následnou čtvrthodinu se pak hrálo téměř bez šancí. V 20. minutě jsme bohužel inkasovali, když se k balonu za obranu dostal dřív hostující útočník než náš gólman Tomáš Smetana. Troufnu si říct, že gól padl po jasném útočném faulu, ale rozhodčí nereagoval. O deset minut později se na pravé straně rychlostně uvolnil Lukáš Pítr a načechral do šestnáctky milimetrový centr. Jirka Kryštof po načasovaném náběhu krásně trefil hlavou a šli jsme opět do vedení. Akce se opravdu vydařila a kluci se dočkali velkého potlesku. Hra se pomalu začala přelévat nahoru dolů, ale výraznější šance jsme se nedočkali. Bohužel až minutu před poločasem jsme si nepohlídali náběh útočníka za obranu, a soupeř srovnal.
Druhá půle pro nás nezačala nejlíp. Ve 49 minutě jsme inkasovali po rohovém kopu. Opět se vyznamenal rozhodčí, když nerespektoval pomezního, který ihned po zahrání rohu avizoval, že míč jasně překročil brankovou čáru. Gól na 2:3 nás bohužel opět rozhodil, a vzápětí jsme inkasovali na 2:4. V následujících minutách se s tím snažili kluci něco udělat, ale v zakončení se nám moc nedařilo. Jirka Kryštof byl blízko hattricku, ale míč na dlouhou nohu netrefil ideálně a hostující gólman ho vychytal. Ke konci zápasu se přítomným zdálo, že si rozhodčí po několika vyloženě otočených faulech opravdu už dělá srandu. Na hřišti se to tak i malinko vyostřilo, ale naštěstí se utkání dohrálo bez zranění. Při snaze v závěru s utkáním ještě něco udělat, jsme otevřeli zadní vrátka a soupeř se dostal do tří vyložených šancí. Tam nás ale podržel Tomáš Smetana, když vytáhl tři skvělé zákroky. Utkání tak pro nás skončilo bohužel prohrou. Za hráče utkání bych určil Jirku Kryštofa, Lukáše Pítra a aktivního Petra Šudřicha. Hráli jsme s vedoucím mužstvem tabulky, ale troufnu si říct, že by utkání slušela remíza.
Nejsem zastánce kritiky rozhodčích, nebo nějakého vymlouvání, ale je už opravdu do nebe volající, co pan Richard Hodulík na trávnících předvádí. Co si pamatuju jeho tři utkání, tak opravdu všechny absolutně zpackal. Opravdu se nedivím, že si ho fanoušci už několikrát po zápase našli.

Vraťme se ale k fotbalu a k stránce věci, která mě opravdu tíží nejvíc. V poslední době se mi opravdu nelíbí, že téměř netrénujeme, sejdeme se jen v malém počtu, a odráží se to velmi na výsledcích. Sledoval jsem, že nám už v 70 minutě došly síly a od té doby se hrálo téměř bez zálohy. To by se do konce sezony mělo změnit, a tady bych hledal pravý kámen úrazu. Kvalitu v kádru opravdu máme, jen ji nedokážeme procedit v body. Když shrnu tuto sezonu, tak jsme herně měli mít na kontě minimálně 14 bodů. Ono to je opravdu o kolektivu a nějakém tréninku. Zkusíme tak na tom zapracovat a závěr sezóny, kdy nás čekají těžké utkání, zvládnout. Příští týden jedeme na půdu Přečkovic.