Žítková – Podolí – 4:2 (2:0) – 8. kolo

Branky:1., 21., 85. Kršák Milan, 86. Novanský Peter – 58. Potomák Tomáš, 72. Vaďura Petr
Rozhodčí:Zámečník Josef – Lebánek Vladimír (laik), Záchvěj Pavel (laik)
Diváci:50

Žítková:Kramárik M. – Hargaš M., Čejka D., Krasňan F., Grúlik M., Grúlik P., Pouza D., Vrzba M., Novarský P., Kršák M., Šedivý M.
Podolí:Smetana T. – Kopl M., Haluza L., Záchvěj M., Kryštof M., Vaďura P., Samek E., Matoušek Mil., Koulák R., Abrhám F., Kryštof J., střídali – Potomák T., Pítr L.

Z tisku:
Domácí začali velkým náporem a již v první minutě šel Kršák sám na gólmana, nezaváhal a otevřel skóre utkání. Ten samý hráč ve 21. minutě střelou do šibenice upravil na 2:0. Hosté do konce první půle vystřelili několik střel na domácí bránu, ale všechny minuly cíl.
Domácí, vědomi si náskoku, po změně stran trochu polevili a toho využil Potomák, který v 58. minutě snížil po samostatném úniku. I nadále byli lepší hosté a v 72. minutě střelou podél brankáře Vaďura srovnal. Podolí ke konci bránilo pro ně příznivý výsledek, toho opět využil domácí Kršák a v 85. minutě dorazil míč z malého vápna do sítě, 3:2. O minutu později Novanský střelou z třiceti metrů přímo do šibenice upravil na konečných 4:2.
Nejlepší hráči: Milan Kršák – Petr Vaďura